top of page
 • Czym słodzone są Wasze ciasta?
  W tortach wegańskich używamy daktyli, w tortach z jajkami erytrytolu, natomiast większość ciast słodzona jest daktylami i/lub erytrytolem. Najlepiej zajrzeć do naszej oferty, gdzie znajdują się składy wszystkich naszych ciast.
 • Czy Wasze ciasta są odpowiednie dla osób z celiakią?
  Nasze produkty wykonywane są z surowców naturalnie bezglutenowych. Niestety nie wszystkie półprodukty, jakich używamy, mają certyfikat z przekreślonym kłosem. Niektóre po prostu nie są dostępne w takiej wersji. Na niektórych produktach widnieje ostrzeżenie producenta, że mogą one zawierać gluten w śladowych ilościach, więc nie możemy zapewnić, że są one w 100% niezanieczyszczone.
 • Jeśli wszystko jest bezglutenowe to jakiej mąki używacie?
  Używamy mieszanki mąki kukurydzianej, ziemniaczanej oraz kasztanowej. Czasem używamy także mąki migdałowej lub kokosowej. Mąki posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezglutenowość.
 • Czy w swojej ofercie macie ciasta keto?
  Tak, niektóre z naszych ciast są odpowiednie dla osób na diecie ketogenicznej, na przykład ciastko milionera, ciastko bounty lub torcik rafaello w wersji z jajkami. Zależy to jednak od restrykcyjności diety, gdyż nie są to ciasta niezawierające węglowodanów.
 • Czy Wasze ciasta mogą jeść osoby chorujące na cukrzycę?
  W naszej ofercie znajdą się oczywiście ciasta odpowiednie dla osób chorujących na cukrzycę. Są to na przykład ciastko milionera, ciastko bounty oraz torcik rafaello w wersji z jajkami - wszystkie o bardzo niskiej zawartości węglowodanów, słodzone erytrytolem. Dodatkową opcją mogą być także torty w wersji na jajkach, których indeks glikemiczny jest stosunkowo niski. W przypadku zamówień tortów lub ciast, możemy dostosować zamówienie do potrzeb klienta, na przykład własnie pod kątem cukrzycy.
 • Czym różni się dekoracja standardowa od dekoracji premium?
  Torty standardowo dekorowane są kremem, owocami oraz bakaliami - przykładowe realizacje można zobaczyć w naszej galerii. Dekoracje premium można zobaczyć tutaj; często są to postacie z bajek, dodatek kwiatów, makaroników czy pralin, lub indywidualne pomysły przesyłane nam przez klientów. Dekoracje premium wyceniane są indywidualnie.
 • Z jak dużym wyprzedzeniem najlepiej jest złożyć zamówienie?
  Czas odpowiedzi na maile z zamówieniami to średnio 2 dni robocze, dlatego prosimy o cierpliwość oraz w miarę możliwości składanie zamówień z wyprzedzeniem. Im bardziej niestandardowa ma być dekoracja, tym wcześniej trzeba złożyć zamówienie.
bottom of page