top of page

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy mailowo na adres torty@slodkibez.pl .

Nie przyjmujemy zamówień na poniedziałki.

Czas odpowiedzi może wynieść 2 dni robocze, dlatego prosimy o cierpliwość oraz w miarę możliwości składanie zamówień z wyprzedzeniem - co najmniej 7 dni roboczych, w przypadku dekoracji premium 10 dni roboczych. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zamówienia na weekendy i święta, ponieważ w przypadku bardzo dużego zainteresowania zamówienie może nie zostać przyjęte.

Ułatwi nam to znacznie pracę, a Państwu zagwarantuje pyszne ciasto na wybraną okazję i termin.

Ponadto po wstępnym przyjęciu zamówienia - w celu ostatecznego potwierdzenia, obowiązkowe jest przesłanie potwierdzenia przelewu zadatku wygenerowanego z Państwa banku. Bez tego tort nie zostanie przez nas przygotowany.

Zmiana terminu zamówienia lub jego anulowanie możliwe jest najpóźniej 5 dni przed ustalonym odbiorem. 

W sprawie zamówień prosimy o kontakt wyłącznie mailowy. Pracownicy cukierni nie udzielają informacji dotyczących poszczególnych zamówień. Mogą doradzić jedynie w przypadku wyboru smaku tortu.

 

W treści wiadomości prosimy o podanie:

  • smaku tortu

  • rozmiaru

  • alergii

  • daty odbioru

 

  • W przypadku tortów, prosimy także o informację, z której oferty został wybrany tort: 1) bez pszenicy, nabiału i dodatku cukru lub 2) bez pszenicy, nabiału, dodatku cukru i jajek (czyli w wersji wegańskiej). 

W przypadku niepodania wersji 1 lub 2 tort zostanie wykonany w opcji wegańskiej.

 

Torty zawsze dekorowane są kremem, owocami oraz bakaliami - przykładowe realizacje można zobaczyć w naszej galerii z dekoracjami standardowymi.

W przypadku specjalnej dekoracji, prosimy o przesłanie przykładowych zdjęć i opisanie szczegółów. Wybrana dekoracja zostanie wyceniona indywidualnie. Zachęcamy również do przejrzenia naszej galerii z dekoracjami premium.

Ceny figurek z masy cukrowej zaczynają się od 65 zł.

Dekoracje kwiatowe w zależności od rodzaju kwiatów i innych dodatków to koszt od 40 zł w górę.

Z surowców których używamy nie jest możliwe zrobienie niektórych zdobień, ale zawsze staramy się znaleźć jakąś alternatywę. 

W przypadku zainteresowania napisem na torcie należy podać jego treść i potwierdzić możliwość wykonania.

bottom of page